ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2018
(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Πρόγραμμα Δωρεάν Εβδομάδας Δοκιμαστικών Μαθημάτων & Auditions για την ProDancers της Καλαμαριας !
Το πρόγραμμα ισχύει για την εβδομάδα 3-8 Σεπτεμβρίου και μπορείτε να παρακολουθήσετε όσα και όποια μαθήματα θέλετε εντελώς δωρεάν, χωρίς δήλωση συμμετοχής.
Η σχολή μας θα είναι ανοιχτή καθημερινά από τη Δευτέρα 27 Αυγούστου (17:00-21:00) για εγγραφές και ενημερώσεις 🙂
Προσοχή! Το μόνιμο πρόγραμμα για φέτος θα ανακοινωθεί στις 9/9 και θα είναι διαφορετικό από της δοκιμαστικής εβδομάδας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2018 - 2019
(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

*Drop In = 4€ /5€ ανά μάθημα
*Στα μη drop in μαθήματα το πρώτο μάθημα είναι δοκιμαστικό δωρεάν
*Για κλειστές/αγωνιστικές ομάδες, επαγγελματικά προγράμματα, μηνιαίες συνδρομές & το μάθημα της μουσικοκινητικής στείλτε μας email στο [email protected] ή καλέστε μας στο 2313091160.

Δευτέρα

16:00-17:00 Modern Jazz Kids (6-12 ετών) – Nαταλία Μαρτίνη
17:00-18:00 Hip Hop Kids (6-12 ετών) – Mυρσίνη Σταματίου
18:00-20:00 Sexy Video Class - Κλαίρη Καραπιδάκη
19:00 - 20:00 Hip Hop Level 1 (ενηλίκων) – Μυρσίνη Σταματίου
20:00 - 22:00 Contemporary Experimental – Aντωνία Πιτουλίδου
20:30 - 21:30 Bachata All Levels – Ντίνος Φραγκούλης & Χρύσα Κωστίκη
21:30 - 22:30 Salsa All Levels - Ντίνος Φραγκούλης & Χρύσα Κωστίκη

Τρίτη

16:30 - 17:30 Hip Hop Kids (6-12 ετών) – Ζινέτα Καμινή
18:00-19:00 Breakdance (Τμήμα Αρχαρίων) - Bboy Saspens
19:00 - 20:00 Street Choreo DROP IN – Αχιλλέας Παναγιωτίδης
19:30 - 20:30 Cheerleading (όλες οι ηλικίες) – Ελένη Οικονόμου
20:00 - 21:00 Ηip Hop (εφηβικό) – Αχιλλέας Παναγιωτίδης
21:30 - 22:30 Latin Social All levels - Χρύσα Φτουχίδου

Τετάρτη

16:00 - 17:00 Modern Jazz Kids (6-12 ετών) – Ναταλία Μαρτίνη
17:00 - 18:00 Ηip Hop Kids (6-12 ετών) – Μυρσίνη Σταματίου
17:00 - 18:00 Latin Kids (6-12 ετών ) - Στέλιος Λαδάς
19:00 – 20:00 Reggaeton DROP IN – Σοφία Εσιτασβίλι
20:00 – 22:00 House of Drama Level 2 – Mάριος Μιλτιάδου Bimboy

Πέμπτη

17:00 – 18:00 Zumba Kids (4-12 ετών) – Δώρα Τερζάκη
17:30 – 18:30 Ηip Hop Level 1 (ενηλίκων) – Μυρσίνη Σταματίου
18:30 – 20:00 Breakdance (όλες οι ηλικίες) – Bboy Saspens
19:30 – 21:30 Contemporary Experimental – Αντωνία Πιτουλίδου
20:00 - 21:00 Hip Hop (εφηβικό) – Γιώργος Τσαφκόπουλος
21:00 –22:00 Street Choreo DROP IN – Γιώργος Τσαφκόπουλος
21:30 – 22:30 Latin Social All Levels – Xρύσα Φτουχίδου

Παρασκευή

16:30 – 17:30 Hip Hop Kids (6-12 ετών) – Ζινέτα Καμινή
17:00 – 18:00 Dancehall DROP IN – Μαρία Φιλιππίδου
18:30 – 19:30 Charmed 1 (Sexy Choreo - Claire's Cult)
19:30 - 20:30 Charmed 2 (Sexy Choreo - Claire's Cult)
19:30 – 20:30 Cheerleading ( όλες οι ηλικίες) – Χρύσα Φτουχίδου
20:30 - 21:30 Bachata All Levels – Ντίνος Φραγκούλης & Χρύσα Κωστίκη
20:30 – 21:30 Musical Choreography DROP IN – Kλαίρη Καραπιδάκη
21:30 - 22:30 Salsa All Levels - Ντίνος Φραγκούλης & Χρύσα Κωστίκη

Σάββατο

11:00 - 13:00 Charmed 1&2 (Claire's Cult)
12:00 -13:00 Latin Kids (6-12 ετών) – Στέλιος Λαδάς
12:00 – 13:00 Υοga Kids (6-12 ετών) – Βίκυ Εμμανουηλίδου
13:00 -14:30 Hip Hop Kids(6-12 ετών) - Mυρσίνη Σταματίου
15:00 – 16:00 Κ pop (girl group music) DROP IN – Γιώτα Τσικούρα
16:00 – 17:00 K pop ( boy group music) DROP IN – Γιώτα Τσικούρα
17:00 – 16:30 Break Dance
18:30 – 19:30 Νew Style Hip Hop DROP IN – Mike P

Ώρες λειτουργίας

  • 17:00 – 22:00
  • 17:00 – 22:00
  • 16:00 – 22:00
  • 16:00 – 22:00
  • 18:00 – 22:00
  • 11:00 – 16:00
  • Κλειστά
program