Πρόγραμμα Δοκιμαστικών Μαθημάτων 2018
Prodancers Studio, Καθολικών 2

Ξέρουμε ότι το περιμένατε πως και πως και είναι επιτέλους εδώ!🎉🎉 Το Πρόγραμμα των δωρεάν δοκιμαστικών μαθημάτων, των open calls και των auditions για τη συμμετοχή σε κλειστές ομάδες για την 7η σεζόν!

Η σχολή μας θα είναι ανοιχτή καθημερινά από τη Δευτέρα 27 Αυγούστου (17:00-22:00) για εγγραφές και ενημερώσεις 🙂
Προσοχή! Το μόνιμο πρόγραμμα για φέτος θα ανακοινωθεί στις 9/9 και θα είναι διαφορετικό από της δοκιμαστικής εβδομάδας !

Το μόνο που έχετε να κάνετε εσείς είναι να έρθετε με άνετα ρούχα και καλή διάθεση τη μέρα και ώρα που σας ενδιαφέρει και αφήστε τα υπόλοιπα σε μας!😉😊💃🏻💃🏻💃🏻🕺🕺

Πρόγραμμα Μαθημάτων 2018-2019
Prodancers Studio, Καθολικών 2

*Τα drop in μαθήματα κοστίζουν 4€/5€ ανα φορά
*Στα μη drop in μαθήματα το πρώτο μάθημα είναι δοκιμαστικό δωρεάν

*Για κλειστές/αγωνιστικές ομάδες, επαγγελματικά προγράμματα, μηνιαίες συνδρομές & τα τμήματα του House of Drama, του Modern Jazz, του Tango Argentino και του Claire's Cult ή Sexy Choreography στείλτε μας email στο [email protected] ή καλέστε μας στο 2313091160.

Δευτέρα

14.30 – 16.00 Jazz – Nίκη Τζάνα
16.00 – 17.00 Contemporary Experimental Level 1 – Aντωνία Πιτουλίδου
16.30 – 17.30 Hip Hop Level 1 (εφηβικό) – Μαρία Κωνσταντίνα Σαριδάκη
17.00 – 18.00 Contemporary Experimental Level 2 – Aντωνία Πιτουλίδου
18.30 – 19.30 Kizomba All Levels – Bασίλης Γιώτσης
19.00 – 20.00 Popping DROP IN - Ηλίας Χατζηστογιάννης
19.30 – 20.30 Salsa Level 1 – Bασίλης Γιώτσης
20.00 – 21.30 Waack – Μαρία Μόλαρη
20.30 – 21.30 Bachata All Levels – Βασίλης Γιώτσης
21.30 – 22.30 Salsa Level 2 – Bασίλης Γιώτσης
21.30 – 22.30 Reggaeton DROP IN – Σοφία Εσιτασβίλι
22.30 – 23.30 Dancehall DROP IN – Ζινέτα Καμινή

Τρίτη

15.00 – 16.00 Contemporary / Floorwork – Femke Liessens
18.00 – 19.30 Βelly Dance – Δημήτρης Πέκος
20.30 – 21.30 Choreography Class DROP IN - Μυρσίνη Σταματίου & Δημήτρης Zix
21.00 – 22.00 Broadway Jazz – Νίκη Τζάνα
22.00 – 23.30 Brazilian Zouk – Bασίλης Γιώτσης & Δανάη Ταλούμη

Τετάρτη

14.30 – 16.00 Jazz – Νίκη Τζάνα
16.00 – 17.00 Contemporary Experimental Level 1 – Aντωνία Πιτουλίδου
16.00 – 17.00 Hip Hop Level 1 (εφηβικό) – Μike P
16.00 – 17.30 Cheerleading (εφηβικό/ενηλίκων)– Χρύσα Φτουχίδου
17.00 – 18.00 Contemporary Experimental Level 2 – Aντωνία Πιτουλίδου
17.00 – 18.00 Hip Hop Level 1 – Mike P
18.00 – 19.00 Commercial - Λευτέρης Κωνσταντίνου
18.00 – 19.00 Hip Hop Level 2 – Mike P
19.00 – 21.00 Hip Hop Level 3 – Mike P
19.00 – 20.00 Movie Nights Choreography DROP IN – Aγγελική Κοτσιαλή
19.30 - 20.30 Salsa Level 1 – Bασίλης Γιώτσης
20.00 – 21.00 Tribal Fusion Belly Dance – Δημήτρης Πέκος
20.30 – 21.30 Bachata All Levels – Βασίλης Γιώτσης
21.00 – 22.00 Latin Social – Στέλιος Λαδάς
21.30 – 22.30 Salsa Level 2 – Bασίλης Γιώτσης

Πέμπτη

15.30 – 16.30 Lyrical Jazz DROP IN – Νίκη Τζάνα
21.00 – 22.00 Broadway Jazz – Νίκη Τζάνα
21.30 – 22.30 Reggaeton DROP IN – Σοφία Εσιτασβίλι
22.00 – 23.30 Street Choreo DROP IN – Serenity Aναστασιάδου
22.30 – 23.30 Cuban All Styles (advanced) – Σοφία Εσιτασβίλι

Παρασκευή

15.30 – 16.30 Contemporary/Floorwork – Femke Liessens
16.00 – 17.00 Hip Hop Level 2 – Mike P
17.00 – 18.00 Hip Hop Level 1 – Mike P
17.00 – 19.00 Popping – Hλίας Χατζηστογιάννης
18.00 – 19.00 Commercial - Λευτέρης Κωνσταντίνου
19.00 – 20.00 Dancehall DROP IN – Μαρία Φιλιππίδου
19.00 – 20.00 Kizomba All Levels – Βασίλης Γιώτσης
19.30 – 20.30 Contemporary Graham – Βερονίκη Τσουγκράνη
20.00 – 21.00 Twerk – Γιώτα Πουλίδου

Σάββατο

11.00 – 12.00 Zumba DROP IN – Xρύσα Κωστίκη
13.00 – 14.30 Hip Hop Kids (8-12 ετών) – Μαρία Κωνσταντίνα Σαριδάκη
14.30 – 16.00 Breakdance (όλες οι ηλικίες) – Bboy Alex
15.30 – 17.00 Videoclip Class – Teachers Collaboration
16.00 – 17.00 Krump DROP IN – Aπόστολος Blacknanos
18.30 – 20.00 Cheerleading (εφηβικό/ενηλίκων) – Χρύσα Φτουχίδου
19.00 – 20.00 Latin Social – Στέλιος Λαδάς
19.00 – 20.30 Mixed Emotions DROP IN– Λευτέρης Κωνσταντίνου & Ντίνος Φραγκούλης
20.30 – 22.00 Street Choreo DROP IN – Γιώργος Τσαφκόπουλος

Κυριακή

14.00 – 15.00 K pop (girl group music) DROP IN – Γιώτα Τσικούρα
14.00 – 16.00 Contemporary Graham – Βερονίκη Τσουγκράνη
15.00 – 16.00 K pop (boy group music) DROP IN – Γιώτα Τσικούρα
16.00 – 17.00 Funky Jazz DROP IN – Aλέξης Τσακίρης
17.00 – 18.00 New School Hip Hop DROP IN – Παναγιώτης Καλαντίδης
18.00 – 19.00 Twerk – Γιώτα Πουλίδου
19.00 – 20.00 Theatrical Jazz DROP IN – Xρήστος Μυλωνάς
19.00-20.00 Cuban all styles (advanced) - Σοφία Εσιτασβίλι
20.00 – 21.00 New Style Hip Hop DROP IN – Μike P
20.00 – 21.30 Theamatical Jazz DROP IN – Xρήστος Μυλωνάς

Ώρες λειτουργίας

  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 11:00 – 21:00
  • 12:00 – 21:00
program