Πρόγραμμα Δοκιμαστικών Μαθημάτων 2018
Prodancers Studio, Καθολικών 2

Ξέρουμε ότι το περιμένατε πως και πως και είναι επιτέλους εδώ!?? Το Πρόγραμμα των δωρεάν δοκιμαστικών μαθημάτων, των open calls και των auditions για τη συμμετοχή σε κλειστές ομάδες για την 7η σεζόν!

Η σχολή μας θα είναι ανοιχτή καθημερινά από τη Δευτέρα 27 Αυγούστου (17:00-22:00) για εγγραφές και ενημερώσεις ?
Προσοχή! Το μόνιμο πρόγραμμα για φέτος θα ανακοινωθεί στις 9/9 και θα είναι διαφορετικό από της δοκιμαστικής εβδομάδας !

Το μόνο που έχετε να κάνετε εσείς είναι να έρθετε με άνετα ρούχα και καλή διάθεση τη μέρα και ώρα που σας ενδιαφέρει και αφήστε τα υπόλοιπα σε μας!??????????

Πρόγραμμα Μαθημάτων 2018-2019
Prodancers Studio, Καθολικών 2

*Τα drop in μαθήματα κοστίζουν 4€/5€ ανα φορά
*Στα μη drop in μαθήματα το πρώτο μάθημα είναι δοκιμαστικό δωρεάν

*Για κλειστές/αγωνιστικές ομάδες, επαγγελματικά προγράμματα, μηνιαίες συνδρομές & τα τμήματα του House of Drama, του Modern Jazz, του Tango Argentino και του Claire's Cult ή Sexy Choreography στείλτε μας email στο prodancersschool@gmail.com ή καλέστε μας στο 2313091160.

Δευτέρα

16.00 – 17.00 Contemporary Experimental Level 1 – Aντωνία Πιτουλίδου
16.30 – 17.30 Hip Hop Level 1 (εφηβικό) – Μαρία Κωνσταντίνα Σαριδάκη
17.00 – 18.00 Contemporary Experimental Level 2 – Aντωνία Πιτουλίδου
19.00 - 20.00 Choreography DROP IN - Βασίλης Σίβας
19.30 – 20.30 Salsa Level 1 – Bασίλης Γιώτσης
20.00 – 21.30 Waack – Μαρία Μόλαρη
20.30 – 21.30 Bachata All Levels – Βασίλης Γιώτσης
21.30 – 22.30 Salsa Level 2 – Bασίλης Γιώτσης
21.30 – 22.30 Reggaeton DROP IN – Σοφία Εσιτασβίλι
22.30 – 23.30 Dancehall DROP IN – Ζινέτα Καμινή

Τρίτη

19.30 - 20.30 Salsa NEW CLASS - Βασίλης Γιώτσης
20.30 – 21.30 Choreography Class DROP IN - Μυρσίνη Σταματίου & Δημήτρης Zix
21.00 – 22.00 Broadway Jazz – Νίκη Τζάνα
22.00 – 23.30 Brazilian Zouk – Bασίλης Γιώτσης

Τετάρτη

14.30 – 16.00 Jazz – Νίκη Τζάνα
16.00 – 17.00 Contemporary Experimental Level 1 – Aντωνία Πιτουλίδου
16.00 – 17.00 Hip Hop Level 1 (εφηβικό) – Μike P
16.30 – 17.30 Cheerleading (εφηβικό/ενηλίκων)– Χρύσα Φτουχίδου
17.00 – 18.00 Contemporary Experimental Level 2 – Aντωνία Πιτουλίδου
17.00 – 18.00 Hip Hop Level 1 – Mike P
18.00 – 19.00 Commercial - Λευτέρης Κωνσταντίνου
18.00 – 19.00 Hip Hop Level 2 – Mike P
19.00 – 20.00 Queen Style DROP IN – Ζινέτα Καμινή
19.00 – 21.00 Hip Hop Level 3 – Mike P
19.30 - 20.30 Salsa Level 1 – Bασίλης Γιώτσης
20.30 – 21.30 Bachata All Levels – Βασίλης Γιώτσης
21.00 – 22.00 Latin Social – Στέλιος Λαδάς
21.30 – 22.30 Salsa Level 2 – Bασίλης Γιώτσης

Πέμπτη

21.00 – 22.00 Broadway Jazz – Νίκη Τζάνα
21.30 – 22.30 Reggaeton DROP IN – Σοφία Εσιτασβίλι
22.00 – 23.30 Street Choreo DROP IN – Serenity Aναστασιάδου
22.30 – 23.30 Cuban All Styles (advanced) – Σοφία Εσιτασβίλι

Παρασκευή

16.00 – 17.00 Hip Hop Level 2 – Mike P
17.00 – 18.00 Hip Hop Level 1 – Mike P
17.30 – 18.30 Commercial - Λευτέρης Κωνσταντίνου
19.00 - 20.00 Salsa NEW CLASS - Βασίλης Γιώτσης
19.00 – 20.00 Dancehall DROP IN – Μαρία Φιλιππίδου
19.30 – 20.30 Contemporary Graham – Βερονίκη Τσουγκράνη
20.00 – 21.00 Twerk – Γιώτα Πουλίδου

Σάββατο

12.30 – 14.00 Hip Hop Kids (8-12 ετών) – Μαρία Κωνσταντίνα Σαριδάκη
14.30 – 16.00 Breakdance (όλες οι ηλικίες) – Bboy Marious
15.00 - 17.00 Afro-Rumba - Βασίλης Γιώτσης
16.00 – 17.30 Cheer Jazz (εφηβικό/ενηλίκων) – Ελένη Οικονόμου
18.00 – 19.00 Cheerleading (εφηβικό/ενηλίκων) – Χρύσα Φτουχίδου
19.00 – 20.00 Latin Social – Στέλιος Λαδάς
19.00 - 20.30 Brazillian Zouk - Βασίλης Γιώτσης

Κυριακή

14.00 – 16.00 Contemporary Graham – Βερονίκη Τσουγκράνη
14.00 – 15.00 K pop (girl group music) DROP IN – Γιώτα Τσικούρα
15.00 – 16.00 K pop (boy group music) DROP IN – Γιώτα Τσικούρα
17.00 – 18.00 New School Hip Hop DROP IN – Παναγιώτης Καλαντίδης
18.00 - 19.00 Enjoy Choreography DROP IN - Άγγελος Τσαρουχας
18.00 – 19.00 Twerk – Γιώτα Πουλίδου
19.00 – 20.00 Theatrical Jazz DROP IN – Xρήστος Μυλωνάς
19.00-20.00 Cuban all styles (advanced) - Σοφία Εσιτασβίλι
20.00 – 21.00 Τεχνική Street Styles DROP IN – Μike P
20.00 – 21.30 Theamatical Jazz DROP IN – Xρήστος Μυλωνάς

Ώρες λειτουργίας

  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 17:00 – 23:00
  • 11:00 – 21:00
  • 12:00 – 21:00
program